Operacje

 • Przelew

  to podstawowa operacja, jaką może wykonać posiadacz rachunku bieżącego. Możesz szybko i bezpiecznie przekazywać środki na inny rachunek w naszym Banku (przelew wewnętrzny) lub do innego banku (przelew zewnętrzny) zarówno w Oddziałach Banku jak też przez internet. Osoby, które nie posiadają rachunku w naszym Banku, mogą dokonać wpłaty gotówką na dowolny rachunek bezpośrednio w kasie. Wszystkie przelewy wychodzące na zewnątrz Banku do banków krajowych realizujemy w elektronicznym systemie Elixir.
 • Zlecenie stałe

  to rozwiązanie dobre dla posiadaczy rachunku bieżącego, którzy dokonują opłat o stałych kwotach, np raty kredytu, czynsz, itp. Wystarczy zlecić nam regulowanie swoich zobowiązań, a my co miesiąc przekażemy wymaganą kwotę na rachunek przez Ciebie wskazany
  .
 • Polecenie zapłaty

  to forma bardzo wygodna przy regulowaniu rachunków za telefon, prąd i pozostałych płatności, które nie mają stałej, określonej kwoty. Zapomnij o staniu w kolejkach i ciągłych wizytach w banku. Nie musisz dostarczać nam co miesiąc faktur wystawionych przez operatora. Jeżeli aktywujesz u nas usługę polecenie zapłaty, faktura przyjdzie bezpośrednio do Banku, a my przelejemy wymaganą kwotę z Twojego rachunku.